Frågor & svar

Välj kategori i listvyn eller sök på något ord.

Mis on Changemakers Summer Academy?


Changemakers Summer Academy on neljapäevane laager, mis on suunatud 8.-12. klassi eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Laagri käigus arendatakse ettevõtlusoskusi.
Kuidas saab Changemakers Summer Academys osaleda?


Selleks tuleb osta laagri pilet, mis maksab 45€. Osalema pääsevad vaid 45 kiiremat noort. Pileti saad osta siit - https://bit.ly/3jQNQtW
Mis laagris toimuma hakkab?


Sa saad osaleda ettevõtte alustamisega seotud töötubades ning kuulda inspiratsioonikõnelejatki. Lisaks tegutsed tiimiga viimasel päeval selle nimel, et esineda edukalt Arvamusfestivalil.
Millised on auhinnad?


Laagris on mitmeid erinevaid auhindu. Kaks tiimi saavad eduka turunduslahenduse eest elamustepaketi ning väärtuslikku materjali ka edasiseks arenemiseks! Lisaks saab laagri jooksulgi kas elamusi või muid ägedaid kinke eduka osaluse puhul.
Mis pärast laagrit enda ideega edasi teha?


Algatuseks on kasulik mentorluse abil seda edasi arendada ning teha läbi põhjalikumalt see sama protsess, mis laagri jooksul lühidalt läbid. Paljud tiimid on läinud edasi ka järgmistesse inkubaatoritesse või loonud oma õpilasfirma ja tublimad jõudnud näiteks Ajujahi TOP 30 sekka.